Beata Strzałkowska | Medi@physis

Author Archive

ZŁOTE KWANTY DOTARŁY DO JEDNOSTKI !

Siedemnastu uczniów z ZS Nr 2 im.9.PSK w Grajewie wzięło udział w VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fizycznego – POSZUKIWANIE TALENTÓW – zorganizowanego przez Wydział Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego i Polskie Towarzystwo Fizyczne. Każdy uczestnik musiał wykonać kilka różnych zadań w kategoriach przedstawionych w regulaminie i zdobyć za te zadania jak największą liczbę punktów. Tematem przewodnim tegorocznej edycji jest „Energetyka jądrowa i fizyka jądrowa”.

Po emocjonującym etapie szkolnym, do dalszej rywalizacji przeszło osiem  osób z naszej szkoły, które znalazło się wśród 320 uczniów z całej Polski.  By otrzymać dyplom oraz znaczek ZŁOTY KWANT, powinno uzyskać się co najmniej 10 punktów, wykonując prace przynajmniej w trzech kategoriach, w tym obowiązkowo należało przeprowadzić doświadczenie. W tym roku aż 311osobom udało się to osiągnąć! Do nagrodzonych uczniów z JEDNOSTKI należą:

Wagary w Jednostce 2013

Serdecznie dziękujemy za udział w festiwalu pod nazwą „WAGARY W JEDNOSTCE” organizowanego przez Zespół Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie pod patronatem honorowym Podlaskiego Kuratora Oświaty. W tym roku gościliśmy około 400 uczniów z gimnazjów PG 1, PG 2, PG 3 z Grajewa oraz  z gimnazjów z Wąsosza, Radziłowa, Rajgrodu, Prostek i Danówka.

ale faza 1 ar nie zdaje

Category: DAM kwdratowy  Comments off

Wojewódzkie Obchody Dnia Strażaka 2013

Dzień Strażaka 2013

Wojewódzkie Obchody Dnia Strażaka 2013 połączone z nadaniem sztandaru Komendzie Powiatowej PSP

w Grajewie odbyły się 113r. Na tej historycznej uroczystości obecna była Dyrektor Szkoły – Marzena Joanna Sulkowska.

Po Mszy Świętej w Kościele p.w. MBNP w Grajewie i przemarszu na teren KP PSP w Grajewie odbyło się nadanie sztandaru, które jest zwieńczeniem wieloletniej działalności w dziedzinie ochrony przeciwpożarowej i szeroko rozumianego bezpieczeństwa oraz powodem do nieskrywanej dumy i satysfakcji z codziennej pracy. Funkcjonariusze i zasłużeni „cywile” otrzymali medale, wyróżnienia i nagrody. Wszystkim strażakom, druhom, ich rodzinom i przyjaciołom społeczność szkolna ZS Nr 2 życzy tyle samo powrotów co wyjazdów.2 maja 20

Category: Aktualności  Comments off

Ogólnopolska Olimpiada Medialna

Dnia 27.02.2013r. w ZS Nr2 im.9.PSK w Grajewie 53 uczniów przystąpiło do szkolnego etapu  olimpiady medialnej. Wśród uczestników byli uczniowie technikum (technik informatyk, technik organizacji reklamy, technik handlowiec) oraz liceum ogólnokształcącego (profil medialny). Uczniowie, którzy zdobyli największą liczbę punktów w szkole otrzymają: za pierwsze miejsce nagrodę pieniężną , natomiast za zajęcie drugiego i trzeciego miejsca  – nagrody rzeczowe.

Category: Aktualności  Comments off

Strzałkowska Beata
      nauczyciel

mail:
    beastrzalkowska@gmail.com

Fatal error: Cannot redeclare adres() (previously declared in /home/zsvkpwnu/www/mediap/wp-content/plugins/social-slider/social-slider.php:1072) in /home/zsvkpwnu/www/mediap/wp-content/plugins/social-slider/social-slider.php on line 1072