Zespół Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie

z1
z10
z2
z3
z4
z5
z6
z7
z8
z9

Szkolny Projekt Czytelniczy Zaczytani Jesienią-film

Email

 

Szkolny Projekt Czytelniczy Zaczytani Jesienią

Email

Warsztaty profilaktyczne

Email

25 października uczniowie klasy Ia, Ie  i Id wzięli udział w warsztatach profilaktycznych pod hasłem: Uczymy się żyć bez ryzyka AIDS. Spotkanie odbyło się pod patronatem Urzędu Wojewódzkiego oraz Wojewódzkiej Stacji Epidemiologiczno – Sanitarnej. Zajęcia projektowe zostały przygotowane i poprowadzone przez Iwonę Grzesiuk przedstawicielkę Stowarzyszenia Faros w Białymstoku.

W trakcje zajęć uczniowie zdobyli wiedzę na temat ryzykownych zachowań dotyczących HIV i AIDS oraz poznali instytucji wykonujące badania testowe w kierunku HIV. Warsztaty cieszyły się dużym zainteresowaniem młodzieży zarówno ze względu na tematykę, jak i na ich otwartość i możliwość dyskusji.

Beata Szczepańska


Srebro i Brąz dla „Jednostki”

Email

W dniach 20 i 27 października 2018 r. w Białymstoku i Augustowie odbyła się Licealiada Województwa Podlaskiego w Drużynowych
i Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców na dystansach 2500 m i 10 x 1000 m.
W zawodach wystartowało łącznie 23 zespoły ze szkół ponadgimnazjalnych województwa podlaskiego (16 – w drużynowych biegach przełajowych i 7 – w sztafetowych biegach przełajowych), w tym  drużyna z Zespołu Szkół Nr 2 w Grajewie.
Uczniowie ZS Nr 2 odnieśli ogromny  sukces, gdyż dwukrotnie stanęli na podium, zdobywając dwa medale – srebrny i brązowy.

Srebni medaliści:

  • Dębiński Patryk – Iw klasa o profilu wojskowym,
  • Gąsiewski Damian – Iw klasa o profilu wojskowym,
  • Godlewski Mateusz  – Iw klasa o profilu wojskowym,
  • Lubiński Arkadiusz  – Ie technik ekonomista,
  • Norbert Jankowski  – Iw klasa o profilu wojskowym,
  • Prostko Kamil – IIw klasa o profilu wojskowym,
  • Szumski Mateusz – IIId technik informatyk,
  • Tyszkiewicz Damian – Iw klasa o profilu wojskowym,
  • Witkowski Piotr – IIId technik informatyk,
  • Żbikowski Paweł  – Iw klasa o profilu wojskowym.

Brązowi medaliści:

  • Gąsiewski Damian  – Iw klasa o profilu wojskowym,
  • Godlewski Mateusz  – Iw klasa o profilu wojskowym,
  • Lubiński Arkadiusz  Ie technik ekonomista,
  • Prostko Kamil – IIw klasa o profilu wojskowym,
  • Szumski Mateusz – IIId technik informatyk,
  • Tyszkiewicz Damian – Iw klasa o profilu wojskowym,
  • Witkowski Piotr – IIId technik informatyk,
  • Żbikowski Paweł – Iw klasa o profilu wojskowym,
  • Kucharski Mateusz – IIw klasa o profilu wojskowym,
  • Motycki Kamil – IIw klasa o profilu wojskowym,
  • Wołyniec Dominik – IIIae technik ekonomista,
  • Budrewicz Paweł – IIId technik informatyk.

Dziękuję  zawodnikom  za trud i zaangażowanie włożone podczas przygotowań
i rywalizacji sportowej.

Trener:   Wojciech Kowzon


IX Mundurowe Manewry "Pętla Taktyczna"

Email

Strona 2 z 134

Facebook