JEDNOSTKA da się lubić czyli WAGARY 2016

Uczniowie Zespołu Szkół Nr 2 w Grajewie wraz z młodszymi kolegami ze szkół gimnazjalnych powitali dziś wiosnę.

Nie było topienia marzanny, ale na pewno wiosna w „Jednostce” zawitała na dobre. Dyrekcja jak i cała Społeczność szkolna nie wyobraża sobie pierwszego dnia wiosny bez „wagarów z hukiem”.

Rywalizacje sportowe, konkursy kulinarne, Geniusz matematyczny, konkurs informatyczny, lekcje otwarte – to wszystko czekało dziś na uczniów gimnazjów – „Wagary w Jednostce” prócz dobrej zabawy.

Na korytarzach szkoły zrobiło się kolorowo a to dzięki barwnym przebraniom uczniów. Trud i fantazja, z jaka zostały wykonane nie poszedł na marne – jury złożone z nauczycieli wybrało najciekawszy strój, a jego właściciel otrzymał nagrodę.

Imprezę uświetnił grup tanecznej  z Grajewskiego Centrum Kultury „ i Vice versa”

Serdecznie dziękujemy za pomoc sponsorom nagród:

Staroście Powiatu Grajewskiego – Panu Zygmuntowi Kruszyńskiemu

Burmistrzowi Miasta Grajewo – Panu Dariuszowi Latarowskiemu

Posłowi na Sejm RP – Panu Kazimierzowi Gwiazdowskiemu

Radnej Rady Miasta Grajewo – Pani Monice Stefańskiej

Właścicielowi firmy „EKO-DOM” oraz Prezesowi Towarzystwa 9. PSK – Panu Antoniemu Dudzińskiemu

Właścicielowi  Firmy  „PAWCOM”

Właścicielowi Firmy „PHU PC-et „

Właścicielowi Firmy „PATTEL”

Właścicielowi KSIĘGARNI ALFA

Dziękujemy także patronom medialnym: e-Grajewo.pl,  iRegionalni.pl, Grajewo24.pl, Grajewo.pl za wsparcie informacyjne, otwartość i gotowość do uaktualniania treści i zamieszczania zmian związanych z imprezą.