JEDNOSTKA DA SIĘ LUBIĆ - czyli WAGARY 2015

Serdecznie dziękujemy za udział w festiwalu pod nazwą „WAGARY W JEDNOSTCE” organizowanego przez Zespół Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie pod patronatem honorowym Podlaskiego Kuratora Oświaty. W tym roku gościliśmy około 300 uczniów z gimnazjów PG 1, PG 2, PG nr 3 z Grajewa oraz Gimnazjum z Prostek i Rajgrodu.
Na wiosennym festiwalu gimnazjaliści popisywali się swoimi umiejętnościami podczas konkursów i turniejów takich jak:
Turniej Strzelecki
Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Grajewskiego
Konkurs „Geniusz Matematyczny”
Konkurs sieciowy – gra internetowa
Gimnazjaliści wzięli też udział w zajęciach otwartych prowadzonych przez nauczycieli ZS nr 2 oraz w Międzygimnazjalnym Turnieju pod tytułem JEDNOSTKA DA SIĘ LUBIĆ.

Imprezę uświetnił występ uczniowskiego zespołu rockowego oraz występ grupy tanecznej z MDK „TEQUILA ” i Solistek pod opieką Pani Moniki Soroko.
Gościem specjalnym był MACIEJ PANASIK (BASKETBALL SHOW) – gwiazda programu Mam Talent

Serdecznie dziękujemy za pomoc sponsorom nagród:
Staroście Powiatu Grajewskiego – Panu Jarosławowi Augustowskiemu
Burmistrzowi Grajewskiemu – Panu Dariuszowi Latarowskiemu
Właścicielowi firmy EKO-DOM oraz Prezesowi Towarzystwa 9. PSK – Panu Antoniemu Dudzińskiemu
Właścicielowi A.O. SPECTRUM – Panu Obryckiemu
Właścicielce PIECUCH CAFE – Pani Katarzynie Jagielskiej
Pizzerii Da GRASSO – Panu Michałowi Fidziukiewiczowi
Właścicielowi NET- COM – Panu Tomaszowi Łagunie
Firmie KOALA– Panu Jarosławowi Pęcakowi
Właścicielowi PHU PC-et – Panu Sławomirowi Cisło
Firmie Infotech24.pl – Panu Piotrowi Ruchlewiczowi
Właścicielce Salonu Elwira – Pani Elwirze Muczyńskiej
Właścicielce Księgarni Alfa – Pani Eulalii Haponiuk

Dziękujemy także patronom medialnym: iRegionalni.pl, Grajewo24.pl, e-Grajewo.pl, zyciegrajewa.pl za wsparcie informacyjne, otwartość i gotowość do uaktualniania treści i zamieszczania zmian związanych z imprezą.