Studniówka 2012

Dnia 28 stycznia 2012r. uczniowie Zespołu Szkół nr 2 9PSK w Grajewie zwyczajem maturzystów bawili się na Balu Studniówkowym. Na ten czas zmienili szkolne mundurki na piękne, wieczorowe suknie i eleganckie garnitury. W części pierwszej ogólny zachwyt wzbudził polonez wykonany przez uczniów. Skomplikowane układy podczas wykonania tańca udały się tylko dzięki profesjonalnej szkole Pana Pawła Obryckiego. Po tej części zaczęła się sesja zdjęciowa, smakowanie potraw i zabawa na parkiecie . Uczniowie, pomimo zmęczenia bawili się do rannych godzin. Nastrój, kolorowe dekoracje, skoczna muzyka, to wszystko sprawiło, że Bal Studniówkowy można zaliczyć do listy udanych wydarzeń ZS nr 2 9PSK.  A cóż teraz nam pozostało? Uczyć się, gdyż za 100 dni znów wielkie wydarzenie - MATURA!

Organizatorzy: G. Wysocki, R. Modzelewska, P. Obrycki, Z. Piotrowska