Zespół Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie

z1
z10
z2
z3
z4
z5
z6
z7
z8
z9

Aktualne

Rok szkolny 2015/2016

I miejsce w rankingu IT Szkoła w listopadzie 2015
Zwycięstwo w I lidze futsalu
Ranking Perspektyw
Finał INFOTEST 2016- 2. miejsce Patryka Merchelskiego
Jednostka z kursem na GPW
Sukces na Giełdzie Papierów Wartościowych
BIZNES ZA MILION
Jednostka druga w województwie
Grajewska “JEDNOSTKA” Wicemistrzem Województwa


Rok szkolny 2013/2014

3. miejsce w Konkursie na Najpiękniejszy Stół Wielkanocny

Wyśpiewała sukces!
Łomża ponownie zdobyta!
OLIMPIADA MEDIALNA – dobry start z JEDNOSTKI!
Brązowy medal w Licealiadzie Województwa Podlaskiego
II miejsce dla JEDNOSTKI

 

Rok szkolny 2012/2013

Jedziemy na FINAŁ!

Nasza drużyna w drugim etapie Net Master Cup!

I miejsce w województwie podlaskim i 34 miejsce Polsce !

Konkurs recytatorski

“Jednostka” wśród najlepszych w Polsce

Nagrodzona przez NBP

Pokaż Język 2012

Wojewódzka I Liga Piłki Siatkowej

Wojewódzki turniej piłki siatkowej dziewcząt o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży

„Jednostka” po raz kolejny w czołówce szkół ponadgimnazjanych w kraju...
Ogólnopolska Olimpiada Medialna
Mistrzostwa Powiatu w siatkówce




Rok szkolny 2011/2012

Ranking szkół na rok 2012
ZS Nr 2 w II etapie Turnieju Wiedzy o Przedsiębiorczości
I miejsce w województwie dla „JEDNOSTKI”!
Zwycięstwo siatkarek z ZS Nr 2
Aula Maius Collegium Novum w Wyższej Szkole Administracji Publicznej w Białymstoku gościła półfinalistów Turnieju Wiedzy o Przedsiębiorczości
Sukcesy siatkarzy z ZS 2
Nagrodzeni w konkursie językowym „Pokaż język”
Wielki sukces siatkarek z ZS Nr 2

Sukces Ingi i Magdaleny
ZS Nr 2 znowu wygrywa
ZS Nr 2 w drugiej lidze!
Mistrzostwa w piłce siatkowej
Mistrzostwa szkół w futsalu
Siatkarki z ZS Nr 2 w Grajewie – skazane na sukces
Certyfikat NBP Katarzyny Modzelewskiej 1b
Przedsiębiorczość przede wszystkim…
Z RADOŚCIĄ PO WIEDZĘ! Z WIEDZĄ – PO SUKCES

 

 

Przedsięwzięcia i osiągnięcia w roku szkolnym 2010/2011

 


 

IMPREZY w roku szkolnym 2010/2011

 


 

Październik 2010 - I Mundurowe Manewry „Zdobywanie Jednostki” – patronat objęli: Dowódca 15 Gizyckiej Brygady Zmechanizowanej, Starosta Grajewski i Burmistrz Grajewa. Po 71 latach zostały wskrzeszone zawody z przeszkolenia wojskowego o tytuł najlepszego szwadronu, które odbywały się co roku w latach 1924 – 1939 na terenach stacjonowania 9. Pułku Strzelców Konnych w Grajewie ( w zawodach wzięło udział 25 drużyn: 15 szkolnych/13 z gimnazjów/ i 10 mundurowych ). Konkurencje to:

 

 

  • CYKLOP – strzelanie do tarczy z urządzenia symulującego z odległości 20 metrów

 

  • POMPA – przejście elementów pożarniczego toru przeszkód

 

  • STRZELEC – strzelanie na strzelnicy policyjnej

 

  • OSTROGA – opatrywanie i przenoszenie rannego, sidłanie konia.

 

 


 

Grudzień 2010 – Wigilia Powiatowo-Miejska-Gminna, w której wzięło udział ok. 300 gości.

 

Marzec 2011 – „Wagary w Jednostce” – VII edycja- patronat Podlaskiego Kuratora Oświaty. Festiwal dla gimnazjalistów i uczniów naszej szkoły jako alternatywny sposób spędzania Pierwszego Dnia Wiosny ( konkursy sportowe, przedmiotowe, artystyczne)

 

Czerwiec 2011- Święto Patrona Szkoły połączone ze Świętem 9. PSK w Grajewie w ramach Dni Grajewa pod patronatem Podlaskiego Kuratora Oświaty

 

Otrzymanie tytułu „Szkoła Odkrywania Talentów” przyznany przez Kuratora Oświaty w Białymstoku na podstawie pięciu obszarów: 1. Przedsiębiorczość, 2. Wolontariat, 3. Zajęcia artystyczno-teatralne, 4. Sport, 5. madi@physis ( program autorski)

 

Październik 2011 – przyjęcie Zespołu Szkół Nr 2 w Grajewie do Podlaskiej Rodziny Szkół Bohaterów Walki o Niepodległość Rzeczypospolitej.

 

KONKURSY w roku szkolnym 2010/2011

 

 

  • XVIII Wojewódzki Festiwal Piosenki i Poezji Patriotycznej w Suwałkach- 09 XI 2010r.

 

 

 

  1. Justyna Akus- I miejsce w konkursie wojewódzkim w kategorii recytacji

 

  1. Daria Dawid- IV miejsce w konkursie wojewódzkim w kategorii śpiewu–

 

  1. Agnieszka Gajlewicz - IV miejsce w konkursie wojewódzkim w kategorii śpiewu

 

 

 

 

  • 56. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

 

 

 

  1. 1. Wyróżnienie w eliminacjach wojewódzkich 56. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego- Agnieszka Gajlewicz-- 30.04.2011.

 

  1. 2. Wyróżnienie w eliminacjach powiatowych 56. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego- Daria Dawid- 26.04.2011r.

 

  1. 3. Wyróżnienie w eliminacjach powiatowych 56. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego- Ewa Strzałkowska- 26.04.2011r.

 

  1. 4. Wyróżnienie w eliminacjach powiatowych 56. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego- Justyna Akus- 26.04.2011r.

 

  1. 5. Wyróżnienie w eliminacjach powiatowych 56. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego- Justyna Wietocha- 26.04.2011r.

 

  1. 6. Wyróżnienie w eliminacjach powiatowych 56. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego- Paulina Maciorowska- 26.04.2011r.

 

 

 

  • Szymon Laszczkowski  - I miejsce w konkursie na logo Podlaskiej Rodziny Szkół Imienia Bohaterów Walki o Niepodległość Rzeczypospolitej

 

  • Marek Chyliński laureatem XII Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego MAT-MIX pod patronatem Dyrektora Zespoły Szkół nr 1

 

  • I miejsce oraz wyróżnienie  w kategorii –szkoła średnia w ogólnopolskim konkursie fotograficznym  „LAS – BOGACTWO PODLASIA”

 

  • Ogólnopolski konkurs fizyczny „POSZUKIWACZE TALENTÓW” -7 wyróżnień w postaci odznak ZŁOTY KWANT 2011

 

  • Wyróżnienie w VIII Edycji  Konkursu  „TĘCZA” –ogólnopolski konkurs przeprowadzany przy współpracy merytorycznej z Wydziałem Wiedzy i Kultury Regionalnej w Warszawie pod hasłem  „Fascynujący świat natury”

 

 

 

KONKURSY SPORTOWE

 

 

  • W kategorii dziewcząt

 

 

III miejsce  - II Wojewódzka Liga Piłki Siatkowej

 

XII miejsce  - I Wojewódzka Liga Piłki Ręcznej

 

XIV miejsce – Sprawni jak żołnierze

 

XXIII miejsce  - Licealiada Województwa Podlaskiego  w Lekkiej Atletyce

 

I miejsce  - Powiatowe Rozgrywki Piłki Siatkowej

 

I miejsce -  Powiatowe Rozgrywki Piłki Ręcznej

 

I miejsce - Powiatowe Rozgrywki Piłki Koszykowej

 

II miejsce - Powiatowe Rozgrywki w Tenisie Stołowym

 

 

  • W kategorii chłopców

 

 

I miejsce  - IV Wojewódzka Liga Piłki Siatkowej

 

XVI miejsce  - Wojewódzki Rozgrywki  Piłki Ręcznej

 

XI miejsce – II Wojewódzka Liga Futsalu

 

XVI miejsce – Sprawni jak żołnierze

 

XXI miejsce  - Licealiada Województwa Podlaskiego  w Lekkiej Atletyce

 

I miejsce  - Powiatowe Rozgrywki Piłki Siatkowej

 

I miejsce -  Powiatowe Rozgrywki Piłki Ręcznej

 

II miejsce - Powiatowe Rozgrywki Piłki Koszykowej

 

IV miejsce - Powiatowe Rozgrywki w Tenisie Stołowym

 

II miejsce – Powiatowe Rozgrywki w Futsalu

 

 

Udział w rywalizacji przedmiotowej – z zakresu ekonomii i podstaw przedsiębiorczości

 

na poziomie konkursów i olimpiad w roku szkolnym 2010/2011

 


 

 

  • I miejsce - Konkurs wiedzy ekonomicznej „Młody Menedżer 2010” – Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Białymstoku /filia Ełk

 

  • VI wyróżnień uzyskanych w Konkursie wiedzy ekonomicznej „Młody Menedżer 2010” – Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Białymstoku /filia Ełk

 

  • I miejsce w województwie podlaskim w Konkursie Wiedzy o Prywatyzacji – organizowanym przez Ministerstwo Skarbu Państwa w Warszawie

 

  • II miejsce w etapie regionalnym w konkursie AD REM w Wyższej Szkole Agrobiznesu w Łomży – który jest bezpośrednią kontynuacją konkursu Wiedzy o Prywatyzacji.

 

  • I miejsce w województwie podlaskim w Szkolnej Internetowej Grze Giełdowej (SIGG 9) edycja 2010; etap: dogrywka na kontraktach terminowych.

 

  • 10  Certyfikatów Narodowego Banku Polskiego – Zespół Szkół Nr 2 uzyskał łącznie 24 Certyfikaty NBP – co stanowi najlepszy wynik w kraju.

 

  • 30 Certyfikatów Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w Warszawie – w ramach tzw. AKADEMII PARP.

 

  • Ponadto Zespól Szkół Nr 2 brał udział w roku szkolnym 2010/2011 w :

 

  • Ogólnopolskiej Olimpiadzie Ekonomicznej

 

  • Olimpiadzie Wiedzy o Finansach

 

  • Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedsiębiorczości.

 

  • Szkolnej Internetowej Grze Giełdowej – edycje I do X (wygrywając edycję 6)

 

 

 

 

Facebook