Zespół Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie

z1
z10
z2
z3
z4
z5
z6
z7
z8
z9

Udział w Święcie Strażaka 2017

07 maja 2017 r.  odbyły się Powiatowe Obchody Dnia Strażaka połączone z 25-leciem powołania Państwowej Straży Pożarnej. Uroczystość zaczęła się Mszą Świętą w Kościele p.w. Trójcy Przenajświętszej w Grajewie.  Następnie uczestnicy przemaszerowali pod Urząd Miasta, gdzie odbyła się część oficjalna. W imieniu społeczności szkolnej Zespołu Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie na obchodach obecna była Pani Dyrektor – Marzena Joanna Sulkowska oraz Pan Tomasz Cebeliński.

Dyrektor Szkoły złożyła życzenia wszystkim funkcjonariuszkom i funkcjonariuszom PSP, druhnom i druhom z OSP oraz im rodzinom i bliskim wręczając drobny upominek na ręce Komendanta Powiatowego PSP w Grajewie – st. bryg. Andrzeja Jabłońskiego w postaci wypisanej pismem kaligraficznym prastarej „Modlitwy Strażaka”.

 

 

 

 

 

 


Facebook