Zespół Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie

z1
z10
z11
z12
z13
z14
z15
z2
z3
z4
z5
z6
z8

Żywa lekcja przestrogi

Narkomana tworzy się: w domu, szkole, uczelni, na podwórku i na kolonii, słowem wszędzie. Lepi się go z cudownej materii dziecięcej naiwności, chęci poznania świata, wrażliwości, uczuć, porywów serca, najskrytszych tajemnic i szczerych łez

6 marca uczniowie naszej szkoły obejrzeli spektakl teatralny wystawiany przez Teatr Profilaktyczny ALERT z Wrocławia. Przedstawienie pt.: My, Dzieci z Dworca ZOO byłoadaptacją książki Christiny F. o tym samym tytule. Reżyser przeniósł akcję z Berlina lat 80. do współczesnej Polski.

Spektakl okazał się wstrząsającą i wzruszającą przestrogą na temat katastrofalnych skutków zażywania narkotyków, której długo uczniowie nie zapomną.

Beata Szczepańska

Facebook