Zespół Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie

z1
z10
z11
z12
z13
z14
z15
z2
z3
z4
z5
z6
z8

Uczniowie ZS2 w „KOLE FORTUNY”

Dnia 11.12.2018 r. (wtorek) uczniowie klas 1a, 1e i 1d uczestniczyli w nagraniach teleturnieju „KOŁO FORTUNY”. Jest to jeden z najpopularniejszych teleturniejów w historii światowej telewizji.

Uczniowie mieli okazję zapoznać się z warsztatem pracy w Telewizji Polskiej i podejrzeć pracę na planie teleturnieju.  Uczestnicy wycieczki mogli zobaczyć pracę kierownika planu, operatorów, dźwiękowców, oświetleniowców, asystentów i animatorów. Była to sposobność,  aby posłuchać na żywo znanych piosenek w wykonaniu Rafała Brzozowskiego z zespołem muzycznym. Jako widzowie dopingujący uczestników, uczniowie zaobserwowali, że aby powstało kilkanaście minut gotowego nagrania potrzeba kilkukrotnie dłuższego czasu przygotowań, wielu powtórzeń i zbiorowej pracy całego zespołu.

Niezwykłą pamiątką z wyjazdu było wspólne zdjęcie z prowadzącymi teleturniej – Rafałem Brzozowskim i Izabellą Krzan. Znakomita zabawa, mnóstwo emocji oraz poznanie pracy telewizji „od kuchni” – wszystko to wskazuje, że warto jest brać udział w takich wycieczkach


Facebook