Zespół Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie

z1
z10
z11
z12
z13
z14
z15
z2
z3
z4
z5
z6
z8

WOWJ ”IT IN ENGLISH” 2018

Dnia 29.11.2018 r. (czwartek) w Zespole Szkół Elektrycznych w Białymstoku odbyła się XI Edycja międzyszkolnego konkursu z języka angielskiego dla techników „IT in English – Technologia informacyjna w języku angielskim”.

72 uczestników z 9 techników z województwa podlaskiego wykazało się ogromną wiedzą z zakresu języka angielskiego w branży informatycznej, rozwiązując zadania testowe i otwarte. Ponadto po części konkursowej uczestnicy wysłuchali prelekcji dr inż. Tomasza Grzesia  z Wydziału Informatyki Politechniki Białostockiej pt. „Jak zrobić własny mikroprocesor? Współczesne układy FPGA” oraz mieli okazję zapoznać się z nowinkami technologicznymi Laboratorium Politechniki Białostockiej i Koła Robotyki ZSE.

W konkursie wzięło udział 7 uczniów z Zespołu Szkół Nr 2 w Grajewie w składzie: Konrad Żuk, Łukasz Hodun, Michał Wielgat, Łukasz Fabrycki, Przemysław Obrycki, Kamil Młynarczyk i Adrian Sikorski. Wśrod laureatów znalazł się Konrad Żuk, który zdobył trzecie miejsce.

Gratulujemy Konradowi, a uczestnikom dziękuję za poświęcony czas podczas przygotowań do konkursu.Facebook