2550 złotych Stypendium

„Udzielanie koleżeńskich korepetycji z matematyki napawa mnie wewnętrzną radością i daje satysfakcję …. Udział w Organizacji Społeczno – Wychowawczej „Strzelec” to dla mnie zaszczyt… Natomiast podróże to moja pasja…” - tak o sobie mówi tegoroczna stypendysta Fundacji Świętego Mikołaja Kinga Karwowska, uczennica II klasy liceum ogólnokształcącego o profilu mundurowym. Stypendium przyznawane jest zdolnym uczniom, których sytuacja finansowa uniemożliwia rozwijanie talentów i umiejętności. Dzięki zaangażowaniu i pracy szkolnej komisji stypendialnej uczennica naszej szkoły otrzymała wysokie stypendium. Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom, za to, że dali Kindze szansę na dalszy rozwój  i spełnienie marzeń.

Beata Szczepańska, Joanna Antropik, Agnieszka Łepkowska