Zespół Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie

z1
z10
z11
z12
z13
z14
z15
z2
z3
z4
z5
z6
z8

Warsztaty profilaktyczne

25 października uczniowie klasy Ia, Ie  i Id wzięli udział w warsztatach profilaktycznych pod hasłem: Uczymy się żyć bez ryzyka AIDS. Spotkanie odbyło się pod patronatem Urzędu Wojewódzkiego oraz Wojewódzkiej Stacji Epidemiologiczno – Sanitarnej. Zajęcia projektowe zostały przygotowane i poprowadzone przez Iwonę Grzesiuk przedstawicielkę Stowarzyszenia Faros w Białymstoku.

W trakcje zajęć uczniowie zdobyli wiedzę na temat ryzykownych zachowań dotyczących HIV i AIDS oraz poznali instytucji wykonujące badania testowe w kierunku HIV. Warsztaty cieszyły się dużym zainteresowaniem młodzieży zarówno ze względu na tematykę, jak i na ich otwartość i możliwość dyskusji.

Beata Szczepańska


Facebook