Zespół Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie

z1
z10
z11
z12
z13
z14
z15
z2
z3
z4
z5
z6
z8

Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej

15 października 2018 r. w Zespole Szkół nr 2 im. 9 Pułku Strzelców Konnych w Grajewie odbyła się powiatowa uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Ten szczególny dzień obfitował w nagrody, podziękowania, życzenia, kwiaty i słowa wzajemnej sympatii.

Organizatorami imprezy byli Starosta Grajewski oraz Zespół Szkół nr 2 w Grajewie. Uroczystość uświetnił „występ przekorny”  w wykonaniu uczniów z  „Jednostki”.

Wyróżnieni nauczyciele otrzymali Nagrodę Starosty Grajewskiego oraz wręczone zostały dyplomy gratulacyjne uczniom, którzy otrzymali Stypendium Prezesa Rady Ministrów oraz Stypendium Starosty Grajewskiego. Uczniowie, którzy uczestniczyli w projekcie IPN  „ Śladami bohaterów” sfinansowanym przez Zarząd Powiatu Grajewskiego podziękowali sponsorom i opowiedzieli o kilkudniowej wycieczce do Łotwy, Liwy i Białorusi.Dyrektor Zespołu Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie podziękowała swoim nauczycielom i pracownikom za pracę na rzecz szkoły.

Wszystkim nagrodzonym składamy gratulacje, a osobom pracującym na rzecz oświaty życzymy sukcesów w życiu zawodowym oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Facebook