Moim autorytetem jest…

Międzyszkolny konkurs na pracę literacką pt.: „Która z osób współczesnych lub z przeszłości zasługuje Twoim zdaniem na miano autorytetu współczesnej młodzieży? W swojej pracy opisz dokonania, zasługi tej osoby oraz jej wyjątkowość” został rozstrzygnięty. Jury w składzie: Beata Szczepańska, Emilia Zambrzycka i Justyna Bagińska przydzieliło następujące lokaty:

I miejsce: Natalia Jószkowska - Szkoła Podstawowa w Wąsoszu

II miejsce: Magdalena Czyżewska - Szkoła Podstawowa w Wąsoszu

III miejsce: Gabriela Niedbała - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Grajewie

Wyróżnienie: Barbara Maciorowska – uczennica naszej szkoły

Konkurs został zrealizowany w ramach szkolnego projektu edukacyjno - wychowawczego „Wiem, rozumiem, akceptuję – wychowanie do wartości”

Dziękujemy wszystkim za udział i życzymy dalszych sukcesów.

Beata Szczepańska

I miejsce: Natalia Jószkowska - Szkoła Podstawowa w Wąsoszu

II miejsce: Magdalena Czyżewska - Szkoła Podstawowa w Wąsoszu

III miejsce: Gabriela Niedbała - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Grajewie

Wyróżnienie: Barbara Maciorowska – uczennica naszej szkoły

Dziękujemy wszystkim za udział i życzymy dalszych sukcesów.

Beata Szczepańska