Zespół Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie

z1
z10
z11
z12
z13
z14
z15
z2
z3
z4
z5
z6
z8

Regionalny Festyn Edukacyjny- regulaminy

Szanowni Państwo!

Społeczność Zespołu Szkół Nr2 im. 9. Pułku Strzelców Konnych w Grajewie zwraca się z prośbą o pomoc w zorganizowaniu 14 czerwca 2018 roku Regionalnego Festynu Edukacyjnego „WIEDZA, INNOWACJA, POSTĘP i CZAS NA ZDROWIE”. Jest to projekt edukacyjnospołeczny o charakterze otwartym. Chcemy, by uczniowie poszukiwali takich metod uczenia się i rozwoju, które już dziś dawałyby wymierne efekty. Chcemy również, aby działania szkół powiatu grajewskiego motywowały do podejmowania trafnych decyzji zawodowych i życiowych, jak też identyfikowania się z własnym regionem.

Prosimy o udział w przedsięwzięciu oraz wsparcie w propagowaniu nowoczesnej edukacji przyrodniczej, zdrowego żywienia i aktywnego trybu życia w powiecie grajewskim. O ile to możliwe, zwracamy się z gorącą prośbą o wystawienie własnego stoiska promocyjnego w dniu Festynu. Prezentacja powiatu grajewskiego byłaby doskonałą wizytówką skierowaną do gości z innych powiatów
i zaproszonych mediów.  Wpisywałaby się również w pełną realizację celów, zarówno projektów naukowych (np.: WIP – WIEDZA, INNOWACJA, POSTĘP; Projekt z Klasą), jak też społeczno-edukacyjnych (Grajewo zawsze pamięta; CZAS NA ZDROWIE).

Serdecznie zachęcamy potencjalnych sponsorów i wystawców do wsparcia organizacji Festynu oraz uatrakcyjnienia go prezentacją swojej oferty edukacyjnej lub handlowej. Sponsorom/Wystawcom oferujemy między innymi możliwość:

Nadania tytułu oficjalnego Sponsora z prawem do wykorzystania w materiałach promocyjnych.
Umieszczenia logo na witrynie internetowej oraz w materiałach promocyjnych Festynu.
Dystrybucji własnych materiałów informacyjno-promocyjnych podczas Festynu.
Udostępnienia na czas Festynu dowolnej powierzchni wystawienniczej.
Umożliwienie zorganizowania warsztatów/pokazów edukacyjnych z wykorzystaniem własnych materiałów i produktów reklamowych.
Umieszczenia materiałów reklamowych typu roll-up itd.

Z góry dziękujemy za wszelką pomoc, zainteresowanie a przede wszystkim osobiste uczestnictwo
w wydarzeniu
. Mamy nadzieję, iż myśl przewodnia oraz promowane idee nie tylko na długo pozostaną 
w pamięci uczestników, ale też przełożą się na konkretne działania w praktyce dnia codziennego
– na  rzecz szeroko pojętej edukacji oraz promocji regionu.

ORGANIZATORZY


Regulamin konkursu „Aktywnie Sportowo”

Regulamin Regionalnego KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO „MAŁEJ OJCZYZNY CZAR”

Regulamin konkursu na najciekawsze stoisko wystawiennicze „STAWIAMY NA ZDROWIE”

Regulamin konkursu informatycznego (graficznego) na projekt
koszulki promującej EDUKACJĘ w GRAJEWIE

REGULAMIN KONKURSU PRZYRODNICZEGO  ,,PIN – POPULARNIE I NAUKOWO”

Facebook