Grafika na miarę kalendarza!

Wojewódzki Konkurs Plastyczny po hasłem: „Nie daj się zniewolić – nie wszystko ma swoją cenę !” pod patronatem Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku został rozstrzygnięty. Laureatem konkursu został uczeń klasy pierwszej technikum informatycznego Paweł Łakomiec. Głównym celem konkursu było inicjowanie oraz propagowanie działań na rzecz popularyzacji wśród młodzieży szkolnej wiedzy z obszaru handlu ludźmi.  Podczas uroczystego spotkania, które odbyło się w ramach II Forum Klas Mundurowych Województwa Podlaskiego uczeń otrzymał nagrodę, kalendarz profilaktyczny z publikacją swojej pracy oraz list gratulacyjny. Szkoła otrzymała dyplom „Edukatora Bezpieczeństwa”.  Wyróżnienia zwycięzcom wręczył Sekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosław Zieliński.

Pawłowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na niwie artystycznej.

Beata Szczepańska