Zespół Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie

z1
z10
z11
z12
z13
z14
z15
z2
z3
z4
z5
z6
z8

Warsztaty edukacyjne

Strefa Młodzieży to nowatorskie przedsięwzięcie profilaktyczno – edukacyjne. To cykliczne spotkania w ramach których wykładowcy i studenci Uniwersytetu Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej dzielą się wiedzą i doświadczeniem. Głównym celem spotkań jest wspieranie rozwoju młodych ludzi oraz budowanie codziennych relacji międzyludzkich. W ramach tego projektu 11 grudnia uczniowie  klasy: 4ae, 4d, 2ae, 2d, 3w, 3b, 1e, 3d wzięli udział w warsztatach edukacyjnych poprowadzonych przez studentów uczelni. Podczas warsztatów uczniowie poznali sposoby radzenia sobie z destrukcyjnym działaniem stresu oraz zaznajomili się z różnego rodzaju technikami wykorzystywanymi  w procesie motywowania do nauki.

Beata Szczepańska


Facebook