Zespół Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie

z1
z10
z11
z12
z13
z14
z15
z2
z3
z4
z5
z6
z8

1 700 złotych Stypendium

„Prowadzenie zajęć dla dzieci w ramach półkolonii i zimowiska parafialnego jest dla mnie wielkim wyzwaniem…”. Udział w Organizacji Społeczno – Wychowawczej „Strzelec” napawa mnie dumą… Natomiast taniec, to moja pasja…” - tak o sobie mówi tegoroczna stypendysta Fundacji Świętego Mikołaja Barbara Maciorowska, uczennica I klasy liceum ogólnokształcącego o profilu mundurowym. Stypendium przyznawane jest zdolnym uczniom, których sytuacja finansowa uniemożliwia rozwijanie talentów i umiejętności. Dzięki zaangażowaniu i pracy szkolnej komisji stypendialnej uczennica naszej szkoły otrzymała wysokie stypendium. Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom, za to, że dali Barbarze szansę na dalszy rozwój  i spełnienie marzeń.

Beata Szczepańska, Justyna Bagińska, Agnieszka Łepkowska


Facebook