Zespół Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie

z1
z10
z11
z12
z13
z14
z15
z2
z3
z4
z5
z6
z8

Drugie miejsce Konrada Żuka

28.11.2017 w Zespole Szkół Elektrycznych w Białymstoku odbyła się dziewiąta edycja Międzyszkolnego Konkursu "IT in English - Technologia Informacyjna w Języku Angielskim". W konkursie wzięło udział sześć szkół: z Grajewa, Suwałk, Augustowa, Sokółki i dwie z Białegostoku. Wśród laureatów znalazł się uczeń klasy 3d Technikum Konrad Żuk, który zdobył drugie miejsce.
Konkurs został przeprowadzony w formie testu. Uczniowie musieli odpowiedzieć na pytania zarówno w formie zamkniętej jak i otwartej. Po zakończeniu części testowej wszyscy uczestnicy wzięli udział w prelekcji dr hab. inż. Sławomira Zielińskiego z Wydziału Informatyki Politechniki Białostockiej pt.: "Całki, różniczki, szereg Fouriera, fraktale - Czy da się tego posłuchać?". Dało się :)
Gratulujemy Konradowi oraz pozostałym uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów.

Małgorzata Chełmińska


Facebook