Zespół Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie

z1
z10
z11
z12
z13
z14
z15
z2
z3
z4
z5
z6
z8

Code Week 2017

Code Week jest częścią Europejskiego Festiwalu Kodowania, w którym bierze udział 50 krajów. Pomiędzy 7-22.10.2017 będą odbywały się wydarzenia z zakresu nauki programowania, które poprzez gry, zabawy i łatwe do zrozumienia narzędzia wprowadzą uczestników w podstawy programowania. Zagadnienie nauki programowania z roku na rok przybiera na sile ze względu na rosnące potrzeby rynku pracy i walory edukacyjne, takie jak rozwój umiejętności analitycznego i logicznego myślenia.

W ramach Code Week 2017- czwartej edycji festiwalu imprez promujących naukę programowania wśród dzieci, młodzieży i dorosłych uczniowie klasy IID obejrzeli dziś wykład Patryka Szczepańskiego pt.: Wprowadzenie do programowania w C#.
Wykład  składał się z trzech części:
Część 1 - Algorytmika;
Część 2 - Klasy i obiekty;
Część 3 - Obiektowy model programowania.


Facebook