Uczenie jest niekończącą się podróżą - Dzień Edukacji Narodowej

„Wszystko, co wielkie, jest wielkie przez serce” słowa wielkiego poety Cypriana Kamila Norwida stały się myślą przewodnią montażu słowno – muzycznego przygotowanego przez uczniów naszej szkoły z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Zawód nauczyciela wymaga wielkiej odpowiedzialności i życiowej mądrości. Trudno być Wielkim Nauczycielem na co dzień. Taki nauczyciel jest pokorny, cierpliwy, uczy się od swoich uczniów i ma duże oczekiwania względem swoich wychowanków…. W tym dniu uczniowie podziękowali wszystkim pracownikom oświaty za ich zaangażowanie, wyrozumiałość, cierpliwość, za życzliwość i serdeczność oraz trud włożony w wychowanie. Uroczystość zakończyła się słodkim akcentem przygotowanym przez uczniów klasy IIIae.

Agnieszka Łepkowska, Beata Szczepańska