Zespół Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie

z1
z10
z11
z12
z13
z14
z15
z2
z3
z4
z5
z6
z8

RECITAL PAULINY WIŚNIEWSKIEJ

14 września 2017r. w Muzeum Mleka odbył się recital Pauliny Wiśniewskiej , absolwentki naszej szkoły. Gościem specjalnym  był ks. Tomasz Wilga, który przedstawił wybrane wiersze ze swej twórczości poetyckiej . Spotkanie  poprowadziła i gościnnie wystąpiła Monika Soroko,  prezes stowarzyszenia Kultura Niezależna. Paulinie towarzyszyła zaprzyjaźniona grupa młodych utalentowanych ludzi: solistka Karolina Czajka, Gabriel Antoniak - pianino, Łukasz Dembiński - gitara, Grzegorz Lendo(uczeń ZS Nr 2) - skrzypce.
Paulina Wiśniewska to znana dziennikarka Radia Nadzieja. Podczas recitalu oczarowała słuchaczy swoim niezwykłym głosem . Spotkanie odbyło się pod hasłem: " Na najlepsze trzeba zaczekać..." i oczywiście - warto było. Paulina wprowadziła w klimat wieczoru piosenką "Nadzieja".   W repertuarze znalazły także inne utwory: „Strumień”, Brzydcy”,  „Szukaj mnie”, „Ale jestem”.   Teksty ukazywały  świat pełen nadziei , potrzeby  szukania swojej drogi, stawania się lepszym.  
Pani Dyrektor Marzena Sulkowska wraz z całą społecznością szkolną  życzy Paulinie dalszych sukcesów na niwie artystycznej .

Monika Pskowska

Fot. gckgrajewo.plFacebook