Zespół Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie

z1
z10
z11
z12
z13
z14
z15
z2
z3
z4
z5
z6
z8

Grzędy 2017

Dziś tj. 08.09.2017r. odbyły się uroczystości upamiętniające bohaterską walkę w okolicach miejscowości Osowe Grzędy. Uroczystości rozpoczęły się mszą świętą w Kościele pw. Narodzenia NMP w Rajgrodzie, a następnie kontynuowane przy pomniku  k. Leśniczówki Grzędy z udziałem rodzin kombatantów, prezesów organizacji kombatanckich, pocztów sztandarowych, duchowieństwa, przedstawicieli Wojska Polskiego, przedstawicieli Biebrzańskiego Parku Narodowego i Nadleśnictwa w Rajgrodzie, parlamentarzystów, władz samorządowych i wojewódzkich. Naszą szkołę reprezentowała p. dyrektor Joanna Sulkowska, poczet sztandarowy: Afrodyta Żabińska, Martyna Cybula, Dariusz Brodowski. Część artystyczną, jak i obsługę kulinarną przygotowali uczniowie naszej szkoły.


Facebook