Zespół Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie

z1
z10
z11
z12
z13
z14
z15
z2
z3
z4
z5
z6
z8

Fundacja Orange Polska w akcji

05 czerwca 2017 r.  w Zespole Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie  odbyła się jednodniowa, niezwykła akcja malowania. Odświeżony został korytarz na bloku sportowym , 4 szatnie sportowe oraz część ścian na zewnątrz szkoły i murek przed wejściem głównym przez grupę wolontariuszy z całej Polski zrzeszonych w Fundacji Orange (https://www.facebook.com/FundacjaOrange). Oczywiście fundacja była także sponsorem farb i niezbędnych do tej pracy materiałów i narzędzi.

Równolegle w szkole odbywała się rekrutacja kandydatów do Centralnego Rejestru Niespokrewnionych Potencjalnych Dawców Szpiku przez pracowników Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku. Okazało się, że wśród wszystkich zgłaszających się zakwalifikowało się 19 osób-  dawców szpiku.


Facebook