Zespół Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie

z1
z10
z11
z12
z13
z14
z15
z2
z3
z4
z5
z6
z8

Drugie miejsce w biegu z przeszkodami

Dnia 2 czerwca 2017r. siedmiu uczniów naszej szkoły uczestniczyło w IV Ogólnopolskich Zawodach Funkcjonariuszy Policji w Ratownictwie Wodnym pod honorowym patronatem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. Przedsięwzięcie miało miejsce przy jeziorze Necko w Augustowie.
W ramach wydarzenia uczniowie wzięli udział w biegu terenowym z przeszkodami zorganizowanym przez Wydział Prewencji KWP w Białymstoku. Zdobywczynią drugiego miejsca została Marta Krasińska z klasy 2ae.

Uczniowie biorący udział w zawodach to:

Marta Krasińska, k. 2ae.

Monika Karpińska, kl. 1ae,

Dominik Wołyniec, kl. 1ae,

Klaudia Glińska, kl. 1bw,

Paweł Budrewicz, kl. 1d,

Mateusz Marczykowski, kl. 1d,

Piotr Witkowski, kl. 1d,

Opiekun: Grzegorz Wysocki


Facebook