Zespół Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie

z1
z10
z11
z12
z13
z14
z15
z2
z3
z4
z5
z6
z8

Pożegnanie absolwentów 2017

Pożegnanie absolwentów 2017 w ZS nr 2/Jednostce

„Ile razem dróg przebytych,

Ile ścieżek przedeptanych…”

27 kwietnia 2017 roku pożegnaliśmy kolejnych absolwentów naszej szkoły. Ruszą oni w „najdalszą z dróg, w drogę po swój los”. Była to ostatnia okazja do podsumowania wspólnie spędzonych lat, do refleksji, zadumy i wspomnień. W czasie uroczystości w szczególny sposób podziękowano wszystkim tym, którzy poprzez swoją aktywność, dbanie   o własny rozwój, uzyskiwanie wysokich wyników w nauce i sporcie, angażowanie się w działalność artystyczną i społeczną kształtowali pozytywny wizerunek młodzieży. Oprawę artystyczną pod kierunkiem p. Jolanty Jurczykowskiej i p. Haliny Waszkiewicz przygotowali:

Karolina świderska IV ae -śpiew

Dominik Wołyniec Iae- śpiew, akordeon

Sandra Kamińska Iae- recytacja

Angelika Gwiazdowska Iae- śpiew

Katarzyna Zwolińska Iae- śpiew

Cezary Czarniecki  Iae– prowadzenie , śpiew

Monika Karpińska Iae –prowadzenie

Narek Adamyan IIId –oprawa multimedialna i dźwięk

Facebook