Zespół Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie

z1
z10
z11
z12
z13
z14
z15
z2
z3
z4
z5
z6
z8

TURNIEJ CHARYTATYWNY o Puchar Dyrektora ZS Nr 2

 

"ZRÓBMY POKÓJ" Z  JEDNOSTKĄ

26 kwietnia 2017r. w Zespole Szkół Nr 2 w Grajewie odbył się Turniej Charytatywny o Puchar Dyrektora. Przeprowadzone spotkanie odbyło się w ramach realizacji projektu "Zróbmy pokój" zainicjowanego przez PAH. Celem meczu była zbiórka pieniędzy na utworzenie biblioteczki dla dzieci w Sudanie Południowym.  Ponadto służyła uświadomieniu młodzieży jak ważna jest pomoc drugiemu człowiekowi. By przybliżyć uczniom tematykę każda z drużyn reprezentowała kolejno kraj afrykański: Szkoła Podstawowa nr 1 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego reprezentowała Somalię,   Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Polskiego Czerwonego Krzyża – Etiopię. Gospodarze, czyli Zespół Szkół nr 2 im. 9. Pułku Strzelców Konnych – Sudan Południowy.

Nie zabrakło także dopingu ze strony wiernych kibiców, uczniów naszej szkoły. To oni  przysłużyli się do zebrania znacznej kwoty na rozwój czytelnictwa w Sudanie Południowym. Gratulujemy i dziękujemy

Opiekunami projektu są p. Beata Szczepańska i p. Monika Pskowska.

 

 

Facebook