Zespół Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie

z1
z10
z11
z12
z13
z14
z15
z2
z3
z4
z5
z6
z8

Debata społeczna

Kiedy powstaną ścieżki rowerowe w mieście…?, takie pytanie zadała uczennica klasy IIIae Karolina podczas debaty społecznej, która miała miejsce 11 kwietnia w sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Grajewie. „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – Możesz mieć na nie wpływ” to hasło tegorocznej przedmiotowej debaty zorganizowanej przez Komendę Powiatową Policji w Grajewie. W debacie tej wzięli udział uczniowie klasy IIIae.  Podczas spotkania młodzież miała okazję dowiedzieć się czym jest Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa, na czym polega realizacja ogólnopolskiego programu: „Dzielnicowy bliżej nas” oraz do czego służy aplikacja „Moja Komenda”. Spotkanie to było doskonałą okazją do uświadomienia młodym ludziom, jak ważne jest pielęgnowanie poczucia odpowiedzialności lokalnej oraz kształtowanie tożsamości i postaw obywatelskich.

Beata Szczepańska


Facebook