Zespół Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie

z1
z10
z11
z12
z13
z14
z15
z2
z3
z4
z5
z6
z8

Konkurs wiedzy o Prawie Wyborczym

W środę 1 marca 2017 roku na terenie szkoły  grupa 5 uczniów wzięła udział w Ogólnopolskim Konkurs Wiedzy o Prawie Wyborczym Wybieram Wybory . Organizatorem konkursu jest Państwowa Komisja Wyborcza wraz z Krajowym Biurem Wyborczym. Ideą konkursu jest upowszechnienie wiedzy na temat prawa wyborczego wśród uczniów, krzewienie wartości, które będą zachęcać młodych ludzi w przyszłości do brania udziału w wyborach.


Do konkursu przystąpili uczniowie:
Jasińska Martyna - uczennica klasy 2b LO
Maciorowska Natalia - uczennica klasy 2b LO
Dębowska Angelika -uczennica klasy 2w LO
Kamińska Sandra - uczennica klasy 1 ae Technikum
Szymkiewicz Maciej - uczeń klasy 3d Technikum


E. Borawska, H. Waszkiewicz

 

 

Facebook