Zespół Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie

z1
z10
z11
z12
z13
z14
z15
z2
z3
z4
z5
z6
z8

I miejsce w Polsce!

W czasie uroczystej Gali podsumowującej tegoroczną edycję Konkursu na najlepszą pracę pisemną o tematyce ekonomicznej – organizowanego przez Narodowy Bank Polski, uczennica Zespołu Szkół Nr 2 im. 9.PSK Karolina Radzajewska zdobyła najwyższą lokatę.

Tegoroczna maturzystka napisała pracę na temat: „Mądre i odpowiedzialne zadłużanie się – jak unikać pułapek kredytowych”. W trakcie ceremonii nagradzania w siedzibie NBP przyznano Karolinie także specjalną nagrodę za autentyczną, oryginalną i samodzielną pracę bez źródeł internetowych – ufundowaną przez firmę: plagiat.pl.

W konkursie Narodowego Banku Polskiego  Zespół Szkół Nr 2 mamy  już swoją historię:

2009r. z rąk Prezesa NBP ŚP. Sławomira Skrzypka za wyróżnienie nagrodę otrzymała Anna Mioduszewska

2012r. z prezesa Marka Belki za wyróżnienie nagrodę otrzymała Natalia Maciorowska

2016r. za kierownictwa Adama Glapińskiego, a z rąk Przewodniczącego KNF nagrodę za I miejsce odebrała Karolina Radzajewska.


Odczuwam wielką wewnętrzną radość z osiągnięć moich uczniów. Przeżywam satysfakcję i wzruszenie, gdy podczas tych wszystkich finałowych uroczystości wymienia się słowa: Grajewo i Zespół Szkół nr 2 w Grajewie. Zawsze tak się dzieje, gdy moi wychowankowie rywalizują z Warszawą, Gdańskiem i Krakowem.


Opiekun laureatów i finalistów konkursu NBP

Tomasz Cebeliński

 

Facebook