Zespół Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie

z1
z10
z11
z12
z13
z14
z15
z2
z3
z4
z5
z6
z8

Wybory do Młodzieżowej Rady Miasta

28 listopada 2016 roku na terenie szkoły zostały przeprowadzone wybory do Młodzieżowej Rady Miasta Grajewo.       
O mandat Radnego ubiegało się troje uczniów: Czarniecki Cezary,  Gwiazdowska Angelika, Sokołowska Emilia.
Powołana Szkolna Komisja Wyborcza przeprowadziła wybory zgodnie z  ordynacją, głosowanie odbyło się według zasad, powszechne, tajne, równe, bezpośrednie i większościowe. Do głosowania uprawniona była cała społeczność szkolna, w głosowaniu wzięło udział 46% . Grono głosujących wybrało  zwycięzców tegorocznych wyborów na młodych Radnych. W Młodzieżowej Radzie Miasta będzie nas reprezentować dwoje uczniów: Czarniecki Cezary  i Sokołowska Emilia
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy  owocnej pracy na rzecz społeczności Grajewa.

Szkolnej Komisji  Wyborczej dziękuję za pomoc w organizacji i przeprowadzeniu wyborów.

Ewa Borawska

 

 

 

Facebook