Nocka w szkole

Z 25 na 26 listopada odbyła się po raz pierwszy akcja „Nocka w Szkole” zorganizowana przez Samorząd Uczniowski. Chętni uczniowie, wraz z opiekunami p. Agnieszką Charmułowicz, p. Emilią Świderską, p. Beatą Strzałkowską, p. Małgorzatą Chełmińską, p. Tomaszem Cebelińskim oraz p. Arturem Laskowskim, zebrali się razem kilka minut po 21.00. Po sprawdzeniu „listy obecności” uczniowie wzięli udział w przygotowanych zabawach i atrakcjach, np.: taniec pod liną. Oprócz różnych gier uczniowie mogli sprawdzić się wokalnie podczas karaoke czy porównać swoje umiejętności taneczne. Około godziny 2.30 przeszliśmy do następnej części imprezy szkolnej:  seansu filmowego. Nie wszyscy jednak dotrwali do końca drugiego filmu :) Około godziny 6.00 nastąpiła  pora sprzątania, po czym zmęczeni ale dumni z siebie uczniowie wrócili do domu.

Noc w szkole uważamy za udaną!!

Małgorzata Chełmińska