Zespół Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie

z1
z10
z11
z12
z13
z14
z15
z2
z3
z4
z5
z6
z8

3 tysiące Stypendium

„Taniec w Zespole Pieśni i Tańca „Grajewianie” to moja pasja…” „Działalność w Młodzieżowej Radzie Miasta Grajewo jest dla mnie wielkim wyzwaniem…” - tak o sobie mówi tegoroczny stypendysta Fundacji Świętego Mikołaja Michał Lichota, uczeń IV klasy technikum informatycznego. Stypendium przyznawane jest zdolnym uczniom, których sytuacja finansowa uniemożliwia rozwijanie talentów i umiejętności. Dzięki zaangażowaniu i pracy szkolnej komisji stypendialnej oraz hojności szwajcarskiej fundacji Marian & Zofia Kirsch – Stiftung uczeń naszej szkoły otrzymał wysokie stypendium. Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom, za to, że dali Michałowi szansę na dalszy rozwój  i spełnienie marzeń.

Beata Szczepańska, Justyna Bagińska, Agnieszka Łepkowska

Facebook