Zespół Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie

z1
z10
z11
z12
z13
z14
z15
z2
z3
z4
z5
z6
z8

Szkolny Dzień Edukacji Narodowej

12 października 2016r. odbyły się w naszej szkole obchody Dnia Edukacji Narodowej. Święto polskiej szkoły, to dzień szczególny, to święto uczniów, nauczycieli, pracowników obsługi i tych, co szkoły prowadzą i nadzorują. W tym dniu mamy okazję złożyć wszystkim nauczycielom nasze podziękowania za przekazywaną wiedzę i za trud włożony w kształtowanie naszych serc i umysłów. Za to, że dają najcenniejszy i najtrwalszy podarunek, jaki można dać dziecku – wykształcenie.

Na uroczystości zgromadziła się rada pedagogiczna, pracownicy administracji, młodzież szkolna. Po powitaniu wszystkich zgromadzonych i słowie wstępnym dyrektor Zespołu Szkół p. Marzena Sulkowska wręczyła kadrze pedagogicznej i niepedagogicznej nagrody oraz podziękowania. Uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności w części artystycznej przygotowanej przez p. Małgorzatę Bielecką. Wszystkim nauczycielom, wychowawcom i pracownikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w pracy opiekuńczej, wychowawczej i dydaktycznej.


Facebook