Zespół Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie

z1
z10
z11
z12
z13
z14
z15
z2
z3
z4
z5
z6
z8

Zawody piłce nożnej

Mistrzostwa Powiatu Grajewskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce nożnej.

W Mistrzostwach Powiatu Grajewskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce nożnej udział wzięły trzy szkoły ponadgimnazjalne z naszego powiatu: Zespół Szkół w Niećkowie - opiekun p. Artur Ciepliński Zespół Szkół nr 2 w Grajewie - opiekun p. Ryszard Borkowski Zespół Szkół w Szczuczynie - opiekun p. Janusz Wróblewski.

Wyniki meczów przedstawiają się następująco:

ZS w Niećkowie - ZS nr 2 w Grajewie 1-3

ZS nr 2 w Grajewie - ZS w Szczuczynie 10-0

ZS w Niećkowie - ZS w Szczuczynie 3-4

Sędzią zawodów był Piotr Łomotowski

Klasyfikacja generalna: 1. ZS nr 2 w Grajewie 2. ZS w Szczuczynie 3. ZS w Niećkowie.

Organizator mistrzostw p. Ryszard Borkowski - nauczyciel wychowania fizycznego z ZS nr 2 w Grajewie pragnie złożyć serdeczne podziękowania pracownikom Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Grajewie za udostępnienie i przygotowanie boiska do rozgrywek meczowych.

Ze sportowym pozdrowieniem

Ryszard Borkowski


Facebook