Zespół Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie

z1
z10
z11
z12
z13
z14
z15
z2
z3
z4
z5
z6
z8

Wyróżnienie w ogólnopolskim projekcie konkursowym.

16 maja 2016 roku odbył się finał ogólnopolskiego projektu konkursowego  IPNO tym nie można zapomnieć… - spotkania z  kobietami, które przeszły piekło obozów i łagrów”. W ramach projektu uczniowie pod kierunkiem p. Haliny Waszkiewicz uczestniczyli w zajęciach warsztatowych IPN poświęconych totalitaryzmem, odwiedzali miejsca pamięci, pisali eseje i relacje z realizacji projektu. Finalnym etapem projektu było spotkanie z  panią Jadwigą Budną- byłą Sybiraczką i przygotowanie notacji historycznej. Na jej podstawie młodzież przygotowała krótki film , który brał udział w ogólnopolskim konkursie. Praca naszych uczniów: Afrodyty Żabińskiej, Natalii Ruszczyk, Macieja Szymkiewicza i Rafała Kowalskiego została nagrodzona wyróżnieniem

 

 

 

 


Facebook