Zespół Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie

z1
z10
z11
z12
z13
z14
z15
z2
z3
z4
z5
z6
z8

Pożegnanie maturzystów

W piątek 29 kwietnia pożegnaliśmy tegorocznych abiturientów naszej szkoły. Dla uczniów klas czwartych technikum i trzecich liceum to był dzień był wyjątkowy, a uczucia – sprzeczne. Z jednej strony euforia, bo udało się z sukcesem przejść szkolną drogę z drugiej nostalgia i smutek – bo „nic dwa razy się nie zdarza”.

Uroczysty i wzruszający był moment przekazania sztandaru uczniom klas pierwszych – tym, którzy dopiero zaczęli swoją przygodę ze szkołą. Sztandar jest nie tylko symbolem naszej szkoły, ale też postawy obywatelskiej, którą ta szkoła kształtuje.

 


 

 

Dyrektor szkoły Pani Marzena Joanna Sulkowska wręczyła najzdolniejszym uczniom dyplomy oraz nagrody za wybitne osiągnięcia. Podziękowano wszystkim uczniom, którzy osiągnęli sukcesy w konkursach przedmiotowych, zawodach sportowych i poprzez to reprezentowali godnie szkołę na zewnątrz.

Uczniowie klas drugich pożegnali swoich odchodzących kolegów, dziękując za wspólnie spędzony czas, życząc pomyślności na egzaminach.


 

Facebook