Sukces na Giełdzie Papierów Wartościowych

W sali notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie w dniu 22 kwietnia odbyła się uroczysta Gala zakończenia XIV edycji Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej.  Tegoroczny finał był dla uczniów Zespołu Szkół Nr 2 im. 9. Pułku Strzelców Konnych szczególnie ważny; wśród finalistów  nie zabrakło uczniów z „Jednostki”.

W kategorii finałów wojewódzkich Zespół MIECZE w składzie:

Beata Tomczyk – Technik Ekonomista

Magdalena Koszykowska – Technik Ekonomista

Justyna Pałasiewicz – Technik ekonomista

uplasował się na I miejscu wśród 262 zespołów z województwa podlaskiego.

Szczególnym osiągnięciem jest wynik uzyskany przez uczniów Zespołu Szkół Nr 2 im. 9.PSK  w rywalizacji wiedzowej.

W module Klasówka - w ramach Projektu SIGG i Akcjonariat Obywatelski  uczniowie z Technikum uzyskali:

I Miejsce: Beata Piaszczyńska

II Miejsce: Justyna Pałasiewicz

III Miejsce: Klaudia Elsner.

To szczególnie ważny wynik, bowiem w rywalizacji wiedzowej XIV edycji SIGG zwyciężyliśmy wśród 18300 uczestników z całej Polski.

Uczniowie ZS nr 2 znaleźli się także w treści artykułu ogólnopolskiego dziennika PARKIET (wydanie z dnia 23-24 kwietnia 2016r.)

Opiekun Zespołu: Tomasz Cebeliński