Zespół Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie

z1
z10
z11
z12
z13
z14
z15
z2
z3
z4
z5
z6
z8

"Pamiętamy o Tobie - młodzież w hołdzie Ojcu Świętemu"

Dnia 07.04.2016r. w Miejskim Domu Kultury w Grajewie odbył się X Jubileuszowy Regionalny Przegląd Muzyczny pod hasłem „Bóg bogaty w miłosierdzie”. Uczestnicy przeglądu wykonali utwory poświęcone Janowi Pawłowi II. Naszą szkołę reprezentowali: Karolina Świderska, Barbara Kuczyńska w duecie z Piotrem Akackim. Laureatką konkursu została Karolina Świderska, która otrzymała pamiątkową statuetkę oraz nagrodę pieniężną w wysokości 150 złotych.

Spotkanie muzyczne wzbudziło duże zainteresowanie publiczności, która aktywnie uczestniczyła we wspólnym śpiewaniu pieśni, czcząc w ten sposób pamięć Ojca Świętego.

Wszystkim wykonawcom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Beata Szczepańska


Facebook