Zespół Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie

z1
z10
z11
z12
z13
z14
z15
z2
z3
z4
z5
z6
z8

Udział w obchodach 153. rocznicy wybuchu Powstania Styczniowego i 71. rocznicy zakończenia niemieckiej okupacji Grajewa

Pamiętając o 153. rocznicy wybuchu Powstania Styczniowego i 71. rocznicy zakończenia okupacji niemieckiej Grajewa władze samorządowe miasta, gminy i powiatu, a także reprezentanci różnych miejscowych środowisk zawodowych oraz społecznych złożyły wieńce pod Pomnikiem Niepodległości w Grajewie. Naszą szkołę reprezentowała delegacja w składzie: p. Ewa Borawska, p. Agnieszka Danowska, p. Grzegorz Wysocki, p. Krzysztof Gutowski.

Na zakończenie uroczystości głos zabrał Sekretarz Miasta Ryszard Wolwark, który przypominiał o bohaterskiej postawie powstańców oraz podziękował za liczne uczestnictwo w uroczystości.

grajewo.pl

Facebook