Zespół Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie

z1
z10
z11
z12
z13
z14
z15
z2
z3
z4
z5
z6
z8

Lekcja przestrogi

18 stycznia w Miejskim Domu Kultury w Grajewie odbyło się spotkanie autorskie z Barbarą Rosiek autorką znanej powszechnie książki pt.: „Pamiętnik narkomanki” oraz innych utworów, związanych z problematyką uzależnień. W żywej lekcji wzięli udział uczniowie klasy Iw i IIae. Barbara Rosiek opisywała własną drogę do uzależnienia, z którego udało jej się uwolnić. Mówiła o poszukiwaniu przyjaźni i miłości oraz braku zrozumienia. Przez część spotkania odpowiadała także na pytania uczniów, dotyczące narkomanii. Autorka przestrzegała młodzież przed niebezpieczeństwem, związanym z zażywaniem substancji psychoaktywnych.

Po spotykaniu można było nabyć książkę jej autorstwa, opatrzoną autografem.

Beata Szczepańska

Facebook