Zespół Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie

z1
z10
z11
z12
z13
z14
z15
z2
z3
z4
z5
z6
z8

115-lecie OSP KSRG w Grajewie

4 listopada w Miejskim Domu Kultury w Grajewie odbyły się uroczyste obchody 115. rocznicy działalności OSP w Grajewie oraz włączenia jednostki do KSRG, Uroczystość zaszczycili swoją obecnością Podlaski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej - st. bryg. mgr inż. Antoni Ostrowski oraz II Zastępca Podlaskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej - st. bryg. Andrzej Sobolewski a także przedstawiciele lokalnych służb mundurowych i władz samorządowych. Wręczone zostały odznaczenia i pamiątki. Niezapomniane wrażenia muzyczne zapewniła gościom Orkiestra Dęta OSP w Grajewie.

Naszą szkołę na uroczystości reprezentowali: Marzena Sulkowska i Tomasz Cebeliński

 

 

 

 

 


Facebook