Zespół Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie

z1
z10
z11
z12
z13
z14
z15
z2
z3
z4
z5
z6
z8

Dreamspark w ZS2 w Grajewie

http://zs2pabianice.pl/wp-content/uploads/2014/03/banner.jpg

Osoby/uczniowie które chcą mieć dostęp do DreamSpark ( https://pl.wikipedia.org/wiki/DreamSpark_Premium ) w skrócie darmowy legalny, dowolny Windows, czy kilka wybranych innych aplikacji/systemów Microsoft powinni spełnić następujące warunki:

W skrócie założyć konto na http://it-szkola.edu.pl/

Dodać szkołę - II Liceum Ogólnokształcące w Grajewie

Dopisać się do grupy np: Identyfikator grupy 188c-b3c2

W terminie do 5 listopada 2015 wykonać 5 dowolnych kursów z w/w strony oraz wygenerować certyfikat.

Wypełnić formularz dostępny na stronie: http://it-szkola.edu.pl/status

Przypominamy procedurę aplikowania o dostęp do pakietu:


1. Zarejestrowanie szkoły przez nauczyciela informatyki w Programie IT Szkoła (wykaz szkół zarejestrowanych w Programie jest dostępny na stronie http://it-szkola.edu.pl/slist)

2. Indywidualna rejestracja w Programie IT Szkoła przez nauczycieli i uczniów. Uwaga: uczniowie w procesie rejestracji są zobowiązani dokonać „przypisania” do grupy/nauczyciela oraz wpisać nazwę szkoły zgodną z wykazem jak w punkcie 1.

3. Realizacja przez każdego ucznia, który chce uzyskać dostęp do zasobów MSDNAA, co najmniej pięciu kursów po 1 września 2015 lub posiadanie zrealizowanych minimum 100 kursów od momentu zarejestrowania się w programie (realizacja kursu oznacza wykonanie testu do kursu z wynikiem pozytywnym i uzyskanie prawa do wystawienia certyfikatu za kurs) w terminie do 5 listopada 2015 (indywidualny wykaz zrealizowanych kursów dostępny na stronie http://it-szkola.edu.pl/usr,zrealizowane).

4. Uczniowie wyrażający chęć otrzymania dostępu do zasobów MSDNAA, zobowiązani są do wypełnienia formularza dostępnego na stronie: http://it-szkola.edu.pl/status
Uwaga: poprawne wypełnienie formularza (weryfikacja powyższych wymagań) skutkuje informacją ”Wniosek został zarejestrowany.”
Po nadaniu statusu w tym miejscu pojawią się informacje techniczne o dostępie do zasobów.

5. W dniach 6 - 9 listopada według stanu na dzień 5 listopada 2015 r., zostaną sporządzone listy uczniów, którzy będą spełniali warunki 2 i 3.

6. Decyzją Rektora uczniom tym zostanie nadany od dnia 6 listopada status studenta Programu IT Szkoła Warszawskiej Wyższej Szkoły Informatyki w roku akademickim 2015/2016.

7. Na podstawie decyzji Rektora uczniowie/studenci Programu IT Szkoła przy użyciu  loginów IT Szkoła uzyskają dostęp do zasobów MSDNAA.


Nauczyciele:

8. Nauczyciel informatyki uzyska dostęp do zasobów MSDNAA na podstawie rejestracji w systemie IT Szkoła i „przypisania” do swojej osoby uczniów, jako koordynator programu, gdy minimum 10-ciu przypisanych do niego uczniów oczekuje na nadanie statusu (spełniają wymagania i potwierdzili to wnioskiem. Lista uczniów oczekujących na nadanie statusu dostępna jest pod adresem: http://it-szkola.edu.pl/status).

9. Nauczyciele informatyki oraz nauczyciele innych przedmiotów zarejestrowani w programie IT Szkoła (których szkoła jest również zarejestrowana w programie) i nie posiadający „przypisanych” uczniów proszeni są o przesłanie indywidualnej prośby o uzyskanie dostępu do MSDNAA, z podaniem nazwy przedmiotu, którego uczą oraz krótkim uzasadnieniem, do jakich celów w trakcie lub poza zajęciami lekcyjnymi będą ich używać Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Facebook