Zespół Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie

z1
z10
z11
z12
z13
z14
z15
z2
z3
z4
z5
z6
z8

Grajewskie spotkania z historią - 17 X 2015 r.

Dziś (17.10.2015r.) w Grajewskiej Izbie Historycznej  obyło się kolejne spotkanie z cyklu "Grajewskie spotkania z historią". Tematem dzisiejszej konferencji był: "Gry i zabawy dzieci z miejscowości nadbiebrzańskich w I połowie XX wieku".

W spotkaniu udział wzięła Pani Ewa Borawska

 

„Grajewskie spotkania z historią” – to projekt Grajewskiej Izby Historycznej, który został zainicjowany równo w pierwszą rocznicę jej funkcjonowania. Polega on na cyklicznych spotkaniach poświęconych szeroko rozumianej historii bliskiej i dalekiej. Naszą ideą jest, by w spotkaniach tych prowadzonych w otwartej formule uczestniczyli pasjonaci i historycy zarówno ci lokalni, jak i powszechnie rozpoznawalni w naszym kraju, którzy podzieliliby się posiadaną wiedzą i swoimi dokonaniami z wszystkimi zainteresowanymi mieszkańcami naszego miasta i regionu;

 


 

Facebook