Zespół Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie

z1
z10
z11
z12
z13
z14
z15
z2
z3
z4
z5
z6
z8

Podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół w roku 2014/2015

6 października 2015 r.  w sali konferencyjnej UM w Grajewie odbyło się podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół powiatu grajewskiego roku szkolnego 2014/2015.

W tym dniu również uroczyście zainaugurowano rok sportowy 2015/2016. Program uroczystości obejmował wręczenie pucharów dyrektorom szkół, wręczenie nagród wyróżnionym nauczycielom oraz listów gratulacyjnych i nagród uczniom.

Współzawodnictwo sportowe w powiecie grajewskim prowadzone było na szczeblu szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w kategorii dziewcząt, chłopców i łącznej. Do klasyfikacji końcowej doliczone zostały punkty zdobyte we  współzawodnictwie wojewódzkim.

W klasyfikacji szkół ponadgimnazjalnych:

- V miejsce w klasyfikacji łącznej, V miejsce w klasyfikacji dziewcząt i V miejsce w klasyfikacji chłopców zajął  Zespół Szkół w Szczuczynie - Dyrektor – Anna Jagusz, - nauczyciele Mirosław Sadowski, Janusz wróblewski

- IV miejsce w klasyfikacji łącznej, IV miejsce w klasyfikacji dziewcząt, IV miejsce w klasyfikacji chłopców zajął Zespół Szkół nr 1 w Grajewie – Dyrektor Grzegorz Curyło

- III miejsce w klasyfikacji łącznej, II miejsce w klasyfikacji dziewcząt i III miejsce w klasyfikacji chłopców zajął Zespół Szkół w Wojewodzinie – Dyrektor Zdzisława Choynowska, nauczyciele: Piotr Manturo, Krzysztof Wencek, Łukasz Choynowski

- II miejsce w klasyfikacji łącznej, III miejsce w klasyfikacji dziewcząt, II miejsce w klasyfikacji chłopców zajął Zespół Szkół w Niećkowie – Dyrektor – Dariusz Koniecko, nauczyciele: Ewa Hanc, Artur Ciepliński,  Robert Wysocki

- I miejsce  w klasyfikacji łącznej, I miejsce w klasyfikacji dziewcząt i I miejsce w klasyfikacji chłopców zajął Zespół Szkół nr 2 w Grajewie – Dyrektor –  Marzena Sułkowska, nauczyciele Ryszard Borkowski, Paweł Obrycki, Wojciech Kowzon

 

 

Facebook