Zespół Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie

z1
z10
z11
z12
z13
z14
z15
z2
z3
z4
z5
z6
z8

Uroczyste zakończenie Roku Szkolnego 2014/2015

"Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami".

Emil Oesch

Nadszedł czas odpoczynku...

26 czerwca 2015 r. Zespół Szkół nr 2 im.9. PSK w Grajewie uroczyście pożegnał kolejny rok szkolny. Zapisane w historii społecznej wydarzenia z udziałem szkoły potwierdzają, że Jednostka jak żywy organizm -żyje i cały czas ewoluuje. Nad częścią artystyczną uroczystości pracowała klasa Id z wychowawczynią Moniką Pskowską. Uczniowie weszli w rolę agentów i wykazali poprzez tajny wywiad, że Jednostka da się lubić. Dekorację wykonała p. Agnieszka Łepkowska. Oczywiście nie mogło zabraknąć piosenki szkolnej pt: "Jednostka" , którą przypomnieli absolwenci naszej szkoły: Łukasz Remfeld, Patryk Parchucik, Adrian Romanowski i Kamil Safiejko. Ich obecność potwierdza, że będąc absolwentem nadal przynależę do szkoły i godnie ją reprezentuję. Gospodarz uroczystości, p. dyrektor Marzena Joanna Sulkowska wraz z wychowawcami wyróżniła młodzież za roczną pracę na rzecz szkoły w postaci nagród rzeczowych. Po chwilach pełnych emocji i wzruszeń nastąpiła ostatnia część uroczystości- spotkania wychowawców ze swoimi uczniami. Nam zostaje tylko życzyć wakacyjnych przygód połączonych z odkrywaniem świata i samego siebie.

Monika Pskowska

Facebook