Zespół Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie

z1
z10
z11
z12
z13
z14
z15
z2
z3
z4
z5
z6
z8

I Sesja Młodzieżowej Rady Miasta Grajewo

24 czerwca 2015 r. odbyła się I sesja Młodzieżowej Rady Miasta Grajewo. W sali konferencyjnej urzędu spotkało się 17 młodych radnych.

W czasie sesji przedstawiono wyniki wyborów do Młodzieżowej Rady Miasta. Następnie Przewodnicząca Rady Miasta Grajewo Halina Muryjas-Rząsa oraz I Zastępca Burmistrza Grajewa Maciej Bednarko wręczyli zaświadczenia o wyborze na radnych. Każdy młody radny złożył ślubowanie, po czym nastąpił wybór Przewodniczącego Młodzieżowej Rady Miasta, Wiceprzewodniczących oraz Sekretarza.

Przewodniczącym Młodzieżowej Rady Miasta Został Dawid Cybulski

W Radzie reprezentować naszą szkołę będą również Michał Lichota i Tomasz Kleszczewski

 


 

Facebook