Zespół Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie

z1
z10
z11
z12
z13
z14
z15
z2
z3
z4
z5
z6
z8

Nagrody Burmistrza, Wójta i Starosty.

Przedsięwzięcie pod hasłem: „KAŻDA JEDNOSTKA DLA ZIEMI! – NATURALNIE.” zostało podsumowane w ostatnim dniu kwietnia. Z tej okazji przybyli do naszej szkoły, pod opieką Pani Bożeny Pietrołaj, gimnazjaliści z Danówka. Uczniowie klasy 3R przygotowali dla młodszych kolegów kilka atrakcji: wycieczkę po szkole, pokaz prezentacji multimedialnych i filmów reklamowych o kierunkach kształcenia w Technikum i II LO w Grajewie, a także zajęcia otwarte z przyrody. Nasi goście wzięli też udział w głównym konkursie wiedzy o ekologii, zamykającym Tydzień dla Ziemi z Jednostką oraz ekopoczęstunku przygotowanym przez uczniów klasy 3A. Gościem specjalnym był Pan Stanisław Szleter – Wójt  Gminy Grajewo, który po raz kolejny wziął udział w naszym projekcie, promując tym samym współpracę na rzecz ochrony środowiska i konkretne działania w naszym regionie. W imieniu własnym, oraz na prośbę Pani Dyrektor Sulkowskiej, innych jednostek samorządowych wręczył on dyplomy i nagrody dla laureatów konkursów zewnętrznych.  Listę wszystkich nagrodzonych i wyróżnionych osób przedstawimy w publikacjach szkolnych – na stronach internetowych oraz specjalnym wydaniu „PRZEGLĄDU JEDNOSTKI”.

NAGRODĘ BURMISTRZA w konkursie plastycznym „ Pomaluj mój świat” otrzymała Natalia Kutniewska z Publicznego Gimnazjum Nr2 w Grajewie. Wyróżnienia przypadły uczniom: Norbertowi Romanowskiemu z Technikum w Grajewie oraz Justynie Jankowskiej
z Gimnazjum w Danówku.

Finalistkami  konkursu fotograficznego „W zgodzie z naturą” o NAGRODĘ WÓJTA zostały uczennice Technikum w Grajewie: Klaudia Bućko (nagroda główna), Paulina Gutowska (wyróżnienie), Klaudia Julia Sosnowska (wyróżnienie).

NAGRODĘ STAROSTY w konkursie wiedzy o przyrodzie i działaniach proekologicznych w powiecie grajewskim „KAŻDA JEDNOSTKA DLA ZIEMI! – NATURALNIE.” wygrał uczeń II LO w Grajewie – Filip Czerwionka. Wyróżnienia otrzymali: Kinga Cieciuch, uczennica Gimnazjum w Danówku i Karol Plewka, uczeń Technikum w Grajewie.


Facebook