Zespół Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie

z1
z10
z11
z12
z13
z14
z15
z2
z3
z4
z5
z6
z8

Wicemistrzynie ZS Nr 2

11 kwietnia 2015r. odbyła się Licealiada w sztafetowych biegach przełajowych – finał  Województwa Podlaskiego - Augustów, „Patelnia”. W kategorii dziewcząt startowało 15 zespołów z Województwa Podlaskiego. Zespół  Szkół Nr 2 w Grajewie uklasyfikował się na drugiej pozycji  tracąc do liderek około 50 metrów a wyprzedzając  szkoły sportowe takie jak; ZSR CKP Białystok, Suchowola czy też VI LO Białystok, które wielokrotnie startowały na mistrzostwach Polski w w/w dyscyplinie. To już ósmy medal drużyny Zespołu Szkół Nr 2 w Grajewie zdobyty dla „Jednostki”.

Zawodniczki  i trener  dedykują   zdobyty srebrny medal  byłej biegaczce  Weronice  Kolenkiewicz.

 


 

Klasyfikacja Końcowa:

 1. IV LO Białystok – trener Sebastian Mydlarz
 2. ZS 2 Grajewo – trener  Paweł Obrycki
 3. VI LO Białystok – trener Jerzy Mydlarz

Skład drużyny Zespołu Szkół Nr 2:

 1. Konopko Anna
 2. Drozdowska Justyna
 3. Łepkowska Aneta
 4. Turowska Paulina
 5. Jagłowska Marlena
 6. Nagórska Klaudia
 7. Wiśniewska Patrycja
 8. Kiełczewska Sylwia
 9. Rogowska Magda
 10. Fadrowska Dorota

11.Filipkowska Paulina

Opiekun: Paweł Obrycki

 

 

Facebook