Zespół Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie

z1
z10
z11
z12
z13
z14
z15
z2
z3
z4
z5
z6
z8

KONKURS „WYPIEKI WIELKANOCNE: MAZURKI, BABY, BABECZKI NA PODLASKIM STOLE…”

29.03.2015 r. w Miejskim Domu Kultury w Grajewie odbył się konkurs „WYPIEKI WIELKANOCNE: MAZURKI, BABY, BABECZKI NA PODLASKIM STOLE…”.

Udział w konkursie wzięło 8 drużyn, w tym również uczniowie klas gastronomicznych naszej szkoły w składzie: Anna Wielgat, Martyna Kuczyńska, Aleksandra Chmielewska, Michał Żbikowski, Angelika Wróblewska, Weronika Bołonkowska, Magdalena Niecikowska.Dzięki zaangażowaniu i wysiłku włożonemu w przygotowania nasza szkoła uzyskała wyróżnienie. Nagrody rzeczowe jak i pieniężne zostały przekazane uczniom, biorącym udział w konkursie. Wszystkie ciasta były smaczne, a stoły przepięknie przystrojone wielkanocnymi zajączkami, pisankami i palemkami, za co dziękuję moim podopiecznym – opiekun grupy Katarzyna Włodarczyk.

Facebook